Overlegorganen

 

Ondernemingsraad BaO:

 

   Werknemersafvaardiging:

      Karin Deprins
      Micheline Leclef
      Hilde Mariën
      Marleen Serrien
      Ilse Verstraelen
      Sandy Van Humbeeck (secretaris)

karin.deprins@telenet.be
michke_lc@hotmail.com
marienhef@hotmail.com
serrien.marleen@skynet.be

sandy.van.humbeeck@telenet.be


   Werkgeversafvaardiging: 

      Marie-Anne Bernaerts
      Luc Bettens (voorzitter)
      Wendy De Smet
      Ingrid Dessoy
      Koen Tubeeckx
      Ronald Van Egeren
      Geert Van Kerckhoven

marie-anne.bernaerts@cksa.be
luc.bettens@cksa.be

wendy.de.smet@cksa.be
ingrid.dessoy@cksa.be
koen.tubeeckx@cksa.be
ronald.van.egeren@cksa.be
geert.van.kerckhoven@cksa.be

  
   Toegevoegde specialisten:

 

      Ilse Troch
      Marie-Anne Bernaerts

ilse.troch@cksa.be
marie-anne.bernaerts@cksa.be

 

Ondernemingsraad BuO:

 

   Werknemersafvaardiging:

      Lut Lenie
      Han Paeps
      Tamara Verhelst
      Rita Vertongen

lut.lenie@cksa.be
hannekepaeps@cksa.be
tamara.verhelst@telenet.be

ritavertongen@telenet.be


   Werkgeversafvaardiging:

      Sabine Anné
      Andre Gysbrechts
      Geert Van Kerckhoven
      Christel Vervecken (voorzitter)

sabine.anne@cksa.be
andre.gysbrechts@cksa.be
geert.van.kerckhoven@cksa.be
christel.vervecken@cksa.be


 

 

 

Comité voor Preventie en Bescherming op het Werk (CPBW):

 

   Werknemersafvaardiging:

      Karin Deprins
      Frauk Dhooghe
      Sandy Van Humbeeck

karin.deprins@telenet.be
frauk@hotmail.be
sandy.van.humbeeck@telenet.be


   Werkgeversafvaardiging:

      Luc Bettens
      Andre Gysbrechts
      Bart Heylen
    

luc.bettens@cksa.be
andre.gysbrechts@cksa.be
bart.heylen@cksa.be

   Toegevoegde specialisten:

      Krista Dekoning
      Yve Staes

   Secretaris:

      Jasmine Van Puyvelde

krista.dekoning@gidpbw.be
yve.staes@cksa.be

 

jasmine.van.puyvelde@cksa.be

 

 

 

 

Onderhandelingscomité (OCSG) en

Reaffectatiecommissie van de Scholengemeenschap (RCSG):

 

SG Groepering CKSA-BaO:

   Werknemersafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

        Micheline Le Clef
        Hilde Mariën (secretaris)
        Marleen Serrien

michke_lc@hotmail.com
marienhef@hotmail.com

serrien.marleen@skynet.be


        voor schoolbestuur Sint-Eligius:

        Christel Heyninck

christel.heyninck@sint-eligius.be

   
        voor schoolbestuur Sint-Henricus:

 

        Tom Verhofstede - Van Horen

 

 

   Werkgeversafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

        Luc Bettens (voorzitter OCSG)
        Ingrid Dessoy
        Koen Tubeeckx

luc.bettens@cksa.be
ingrid.dessoy@cksa.be
koen.tubeeckx@cksa.be


        voor schoolbestuur Sint-Eligius:

        Luc Dekelver

luc.dekelver@scheppers.be


        voor schoolbestuur Sint-Henricus:

        Cedric Van der Linden

directie@sint-henricus.be

 

SG Groepering CKSA-BuO: 

   Werknemersafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

 

        Lut Lenie
        Rita Vertongen

lut.lenie@cksa.be
ritavertongen@telenet.be

        voor schoolbestuur KOCA:

 

        Luc Claes
        Kristel Faes

luc.claes@koca.be
kristel.faes@koca.be

 

   Werkgeversafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

 
        André Gysbrechts (voorzitter RCSG)  
        Christel Vervecken (voorzitter OCSG)
        Goedele Van Hove

andre.gysbrechts@cksa.be
christel.vervecken@cksa.be
goedele.van.hove@cksa.be

        voor schoolbestuur KOCA:

 
        Tom Vermeulen

tom.vermeulen@koca.be

   
  • Otto Veniusstraat 22
  • 2000 Antwerpen

  • tel 03/233.36.87
  • info@cksa.be