Secretariaatsmedewerkers

algemeen secretariaat en verzekeringen:

Najwa Dindar
najwa.dindar@cksa.be

 

 

personeelsadministratie onderwijzend personeel en paramedici:

Ilse Troch
ilse.troch@cksa.be

 

 

boekhoudkundige ondersteuning:

 

Veerle Corstjens
veerle.corstjens@cksa.be

 

Guy Leyssens
guy.leyssens@cksa.be

 

Jef Prims
jef.prims@cksa.be

 

Klaartje Van den Broeck
klaartje.van.den.broeck@cksa.be

 

technische en bouwkundige ondersteuning:

 

André Nelemans

andre.nelemans@cksa.be

 

Jan Proost
jan.proost@cksa.be

 

Yve Staes
yve.staes@cks
a.be

  

Freddy Staes
freddy.staes@cksa.be

 
 

 

loonadministratie MVD-personeel:

 

Maria Vangheluwe
maria.vangheluwe@cksa.be

 

 

loonadministratie personeel CKG’s:

 

Patricia Engelen
patricia.engelen@cksa.be

 

 

beleidsondersteuning Dagelijks Bestuur en Scholengemeenschap:

 

Bart De Coster
bart.de.coster@cksa.be

 

secretariaat Cobesko:

 

Jef Van de Wiele
jef.van.de.wiele@cksa.be

 
  • Otto Veniusstraat 22
  • 2000 Antwerpen

  • tel 03/233.36.87
  • info@cksa.be