Overlegorganen

 

 

Ondernemingsraad BaO:

 

   Werknemersafvaardiging:

      Karin Deprins
      Grietje Marisart
      Marleen Serrien
      Valerie Van Tilborg
      Ilse Verstraelen
      Sandy Van Humbeeck (secretaris)

karin.deprins@telenet.be
grietje.marisart@cksa.be
serrien.marleen@skynet.be
valerie.van.tilborg@cksa.be
ilse.verstraelen@telenet.be
sandy.van.humbeeck@telenet.be


   Werkgeversafvaardiging: 

      Luc Bettens (voorzitter)
      Wendy De Smet
      Ingrid Dessoy
      Koen Tubeeckx
      Ronald Van Egeren
      Geert Van Kerckhoven

luc.bettens@cksa.be
wendy.de.smet@cksa.be
ingrid.dessoy@cksa.be
koen.tubeeckx@cksa.be
ronald.van.egeren@cksa.be
geert.van.kerckhoven@cksa.be

  
   Toegevoegde specialisten:

 

      Ilse Troch

ilse.troch@cksa.be

 

Ondernemingsraad BuO:

 

   Werknemersafvaardiging:

      Lut Lenie
      Hanne Paeps
      Tamara Verhelst
      Rita Vertongen

lut.lenie@cksa.be
hannekepaeps@cksa.be
tamara.verhelst@telenet.be

ritavertongen@telenet.be


   Werkgeversafvaardiging:

      Sabine Anné
      Andre Gysbrechts
      Geert Van Kerckhoven
      Christel Vervecken (voorzitter)

sabine.anne@cksa.be
andre.gysbrechts@cksa.be
geert.van.kerckhoven@cksa.be
christel.vervecken@cksa.be


 

 

 

Comité voor Preventie en Bescherming op het Werk (CPBW):

 

   Werknemersafvaardiging:

      Karin Deprins
      Frauk Dhooghe
      Sandy Van Humbeeck

karin.deprins@telenet.be
frauk@hotmail.be
sandy.van.humbeeck@telenet.be


   Werkgeversafvaardiging:

      Luc Bettens (voorzitter)
      Andre Gysbrechts
      Bart Heylen
    

luc.bettens@cksa.be
andre.gysbrechts@cksa.be
bart.heylen@cksa.be

   Toegevoegde specialisten:

      Yve Staes
      Jan Van Ocken

   Secretaris:

      Bert Janssens

yve.staes@cksa.be
jan.van.ocken@telenet.be

 

bert.janssens@cksa.be

 

 

 

 

Onderhandelingscomité (OCSG) en

Reaffectatiecommissie van de Scholengemeenschap (RCSG):

 

SG Groepering CKSA-BaO:

   Werknemersafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

        Sandy Van Humbeeck (secretaris)
        Marleen Serrien
        Ilse Verstraelen

sandy.van.humbeeck@cksa.be
serrien.marleen@skynet.be
ilse.verstraelen@cksa.be


        voor schoolbestuur Sint-Eligius:

        x

 

   
        voor schoolbestuur Sint-Henricus:

 

        Tom Verhofstede - Van Horen

 tomverhofstede@gmail.com

 

   Werkgeversafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

        Luc Bettens (voorzitter OCSG)
        Ingrid Dessoy (voorzitter RCSG)
        Koen Tubeeckx

luc.bettens@cksa.be
ingrid.dessoy@cksa.be
koen.tubeeckx@cksa.be


        voor schoolbestuur Sint-Eligius:

        Luc Dekelver

luc.dekelver@scheppers.be


        voor schoolbestuur Sint-Henricus:

        Cedric Van der Linden

directie@sint-henricus.be

 

SG Groepering CKSA-BuO: 

   Werknemersafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

 

        Patrick Laforce
        x

patrick.laforce@cksa.be

        voor schoolbestuur KOCA:

 

        Luc Claes 
        x      

luc.claes@koca.be

 

   Werkgeversafvaardiging:

        voor schoolbestuur CKSA:

 
        André Gysbrechts (voorzitter RCSG)  
        Christel Vervecken (voorzitter OCSG)
        Goedele Van Hove

andre.gysbrechts@cksa.be
christel.vervecken@cksa.be
goedele.van.hove@cksa.be

        voor schoolbestuur KOCA:

 
        Sara Muyllaert

sara.muyllaert@koca.be

   

 

 
  • Otto Veniusstraat 22
  • 2000 Antwerpen

  • tel 03/233.36.87
  • info@cksa.be