Medewerkers algemeen secretariaat 

 

onthaal, algemeen secretariaat,
personeelsadministratie onderwijzend personeel en paramedici, verzekeringen: 

Najwa Dindar
najwa.dindar@cksa.be

Ilse Troch
ilse.troch@cksa.be




Eef Linders
eef.linders@cksa.be


 


Inne Schuerewegen

inne.schuerewegen@cksa.be



Leen Claessens
leen.claessens@cksa.be

 

 

boekhoudkundige ondersteuning:

 

Veerle Corstjens
veerle.corstjens@cksa.be

 

Guy Leyssens
guy.leyssens@cksa.be

 

Jef Prims
jef.prims@cksa.be

 

Klaartje Van den Broeck
klaartje.van.den.broeck@cksa.be

 

 

technische en bouwkundige ondersteuning:

 

Carl Mont
carl.mont@cksa.be

 

Jan Proost
jan.proost@cksa.be

 

Yve Staes
yve.staes@cks
a.be

 
 

 

 

loonadministratie onderhoudspersoneel en busbegeleiders:

Patricia Engelen
patricia.engelen@cksa.be

 

 
 

Guy Leyssens
guy.leyssens@cksa.be 

 

           

 

 

preventieadviseur:

Bert Janssens
bert.janssens@cksa.be

 

 

beleidsmedewerker CKSA:

Bart De Coster
bart.de.coster@cksa.be

 

 

secretariaat Cobesko:

 

Jef Van de Wiele
jef.van.de.wiele@cksa.be

 
  • Otto Veniusstraat 22
  • 2000 Antwerpen

  • tel 03/233.36.87
  • info@cksa.be